Fenix3 - GarminConnect - rekordy z aktywności

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Fenix3 - GarminConnect - rekordy z aktywności

Postprzez dwaxp » Cz, 06 kwi 2017 13:49

Cześć!

Pytanie o rekordy z biegania/roweru, które pokazuje GarminConnect. Mam mały problem, ponieważ część z nich zniknęła. Nie ingerowałem, nigdy nie wpisywałem, nigdy nie przypisywałem. I nagle okazuje się, że nie mam żadnego rekordu na 1km, 1milę, 5km. Co ciekawe, na dłuższe dystanse aplikacja/strona pokazuje - są na 10km, na połówkę itd. Dlaczego zniknęły?

Starałem się teraz przypisać na stronie - wchodzę w aktywność, która była rekordowa np dla 1km biegu, przypisuję rekord, ale jako czas rekordowego 1km pokazuje mi czas całego biegu (w moim wypadku półmaratonu). Co źle robię?

Co ciekawe - w zegarku rekordy są zapisane, odpowiednie, wszystko gra.

Będę wdzięczny za sugestie czy jakąkolwiek pomoc. Nie przywiązuję do tego wielkiej wagi, po prostu wkurza mnie, jak coś nie działa dobrze.

pozdro
pawel
dwaxp
Początkujący
 
Posty: 12
Dołączył(a): Śr, 09 mar 2016 11:03

Re: Fenix3 - GarminConnect - rekordy z aktywności

Postprzez tmk » Cz, 18 maja 2017 12:05

A nie zmieniałeś przypadkiem typu aktywności? Bo zauważyłem, że jak zmienię typ aktywności np. z "running" na "street running", albo "cycling" na "road cycling", to rekordy z tej aktywności znikają. Jedyna możliwość by je odzyskać, to skasować aktywność z garmin connect i zaimportować ją ponownie.
tmk
Początkujący
 
Posty: 23
Dołączył(a): Pt, 16 sty 2015 13:39


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość