Fenix 5 - brak pułapu tlenowego i stanu treningu

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Fenix 5 - brak pułapu tlenowego i stanu treningu

Postprzez vesp » So, 05 maja 2018 20:06

Cześć,

Niedawno kupiłem Fenixa 5, a ponieważ to moja pierwsza przygoda z Garminem to pojawiło się kilka problemów-pytanie tylko czy to kwestia obsługi czy problem ze sprzętem. Będę wdzięczny za odpowiedzi :)
1. Czy Fenix + pasek na klatkę wystarczą do mierzenia pułapu tlenowego podczas jazdy na rowerze? niestety miałem kontuzję i muszę przez jakiś czas jeszcze zaczekac z bieganiem, jeżdżę na rowerze z paskiem na klatkę ale w statystykach wydajności widze poziom pułapu tlenowego w marcu, w kwietniu, ale w maju już nie ma...wydaje mi się że nie zmieniałem ustawień a zegarek przestał monitorowac mój pułap tlenowy...
2. Kiedy sprawdzam w Connect "stan treningu" to zawsze mój current status = "brak stanu". Na zegarku dokładnie tak samo czyli stan treningu = brak stanu. Czy czasem ta funkcja nie jest zarezerwowana dla biegania ?
Ostatnio edytowano So, 05 maja 2018 21:57 przez sdsyc, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Zmiana tytułu
vesp
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 05 maja 2018 19:45

Re: Fenix 5 - brak pułapu tlenowego i stanu treningu

Postprzez tomxfoto » N, 01 lip 2018 10:21

Witaj

Ad1. Chyba wymagany miernik mocy Vector. Sam pas na rower nie wystarczy, nie jestem pewien ale gdzieś tak czytałem.
tomxfoto
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt, 16 sty 2018 23:04


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości