Przywracanie podsumowania pliku Totals.fit

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Przywracanie podsumowania pliku Totals.fit

Postprzez Korus » Wt, 16 kwi 2019 11:11

Witam wszystkich serdecznie :)

Jestem nowym użytkownikiem Garmina. Używam Edge 1030. Mam do Was jako doświadczonych użytkowników pytanie.

Czy jest możliwość przywrócenia "Podsumowania" w historii? Musiałem wykonać reset urządzenia (ten bardziej miękki) i byłem przekonany, że urządzenie po synchronizacji z Garmin Connect samodzielnie przywróci Podsumowanie, czyli ilość jazd, przebyty dystans, ilość kalorii, itd. Jednak licznik zaczął zliczać jazdy tylko porestartowe. W historii w urządzeniu są wszystkie jazdy jakie kiedykolwiek odbyłem. znacie sposób jak to mogę przywrócić? Jakoś edytować plik Totals.fit i tam wpisać nowe wartości i zamienić je?

Czy jest na forum jakiś Użytkownik, który potrafi zmienić mi te dane w pliku Totals? Lub pokieruje mnie do takiej pomocnej osoby?
Korus
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 15 kwi 2019 15:06

Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości