Witam ponownie ,po chwili nieobecności wgrałem dzisiaj UMP i problem jest bez zmian,tak jak było tak i pozostało z wytyczaniem trasy do Gubina czy Wrocławia ,czy Berlina (gdzie jeszcze nie wiem), a do Wilna jest OK działa i wytycza prawidłowo ,CNE jest oczywiście wyłączona.Aha co dziwne dla mnie jest to to że po wgraniu UMP ale i też po resecie 360 wybierając "Dokąd" coś długo "myśli" i wyświetla się takie coś
mimo że jestem w Gdańsku wybiera Niemcy ? ale po wybraniu dowolnej trasy już kolejne "Dokąd" "myśli"bardzo szybko i staruje z Polski.Kolejny reset nawi i jak wyżej opisywałem są Niemcy.
ale zrobiłem zrzut mojej nawi i karty może tu gdzieś tkwi błąd ?
nawigacja 360
i na karcie po kolei "wchodzenia w głąb"karty
są dwa pliki na karcie gpmapsupp.img czy tak ma być ? jeden ma 127 mb drugi 104 mb
wykasowałem wszystko i wgrałem od nowa na moją kartę UMP jednak nic to nie dało tylko plik gpmapsupp.img jest teraz jeden i tylko taka różnica, i jak było na początku pisząc nazwę miejscowości GUBIN i jest i GUBEN to też bez zmian .Szukając różnych różnic problem jednak może być w tym co opisałem w poście wyżej gdzie wyświetla się wbór kraju i gdzie jest do wybrania POLSKA i POLSKA-UMP różnica potem jest po wybraniu jednej lub drugiej opcji w nazwach miejscowości do wyboru w POLSKA-UMP wpisując GUBIN jest w podpowiedzi tylko GUBIN LUBUSKIE wybierając POLSKA i wpisując potem GUBIN do wyboru jest GUBIN i GUBIN (GMINA) wygląda na to że 360 korzysta jak by z 2 różnych map (?),nie wiem czy pomogę w znalezieniu błędu czy to co piszę jest bez znaczenia ,ale staram się jak mogę i umiem