Proszę o dokładne zaznaczanie wersji mapy, której zgłoszenie dotyczy.
Częściowo przeniesione z wątku: Miałem GPMape 3 - kupiłem GPMape 2007.2 .... chyba żałuję.
Ponieważ do wątku zagląda autor mapy, czyli Imagis i uwzględnia nasze zgłoszenia, prosimy, więc bardzo o ułatwienie pracy imagisowi i zgłaszanie błędów w odpowiednim formacie:
_________________________________________________________
Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Nowy Sącz
Współrzędne zgłaszanego błędu: N49.62473 E20.69524
Opis faktycznej sytuacji drogowej: We wskazanej powyżej lokalizacji ulica Bulwar Narwiku przechodzi pod ulicą Lwowską (Lwowska w tym fragmencie przebiega wiaduktem).
Opis błędu GPMapy: Wg GPMapy jest tam prawdopodobnie skrzyżowanie umożliwiające skręt w prawo lub lewo co faktycznie jest niemożliwe.
Zrzut ekranowy: Pokazuje przykładowy, niemożliwy do wykonania skręt w lewo w ulicę Lwowską.
Jest błąd w GPMapie i to spory.
Problem usunięto w wersji GPMapa5a3, dziękujemy.
W miejscu, w którym dwójka się zwęża, kawałek drogi ma nieprawidłową kierunkowość. Ostatnie 300 metrów dwupasmowego odcinka w kierunku Mińska, jest odwrócone w kierunku Warszawy, dlatego routing szleje.
Poniżej odcinek z błędem zaznaczony na niebiesko:
Pozostaje pogratulować IMAGISOWI i przypomnieć, że kilkukrotnie zgłaszaliśmy chęć pomocy i brania udziału w testach. Może odesłanie faktury z prośbą o zwrot pieniędzy, pomogłoby Excelowi i Imagisowi zmienić podejście do klientów! Powód do żądania zwrotu pieniędzy, jest moim zdaniem wystarczający, produkt nie odpowiada specyfikacji.
Pozdrawiam,