Ustawienie języka polskiego.beetle-m pisze:Tomek, a co to za parametr "-P" ? Czyżbym coś przegapił w "readme" ?
Zdaje się, że POPEJ juz tłumaczył - można pominać, bo rozpoznaje automatycznie.


Oczywiście - wszystko OK. Jest to samodzielna mapa.Dla mnie opis Bornholmu wygląda akurat na OK.
Fakt, bo to poważne mapy i powinny być Coloradoodporne.Krzysztofa chyba zastanowiło to, że w Topo_Pl_100 zgłasza się mapa UMP-Poznań.
Wszystko zrobię, ale dzisiaj pracuję do 20tej o 21 będę w domu. Raczej spróbuję we wtorek po południu.Soko, mógłbyś dla tych map z Colorado zrobić coś takiego:
gmaptool -iv gmapsupp.img > inf.txt
Może z mojego postu nie wynikało, że każda z mapek była osobno robiona pod Mapsourcem jako .img ( także Bornholm). I łączone są dopiero MapToolem.Jak ładujesz mapy, wybierasz najpierw UMP, potem Topo, to automatyczna nazwa robiona przez Mapsource może własnie tak wyglądać. I ta nazwa pojawi się przy UMP i przy Topo. Tak przynajmniej to byłoby w nuvi. Zaskakujące jest natomiast to, że nie pojawiła sie przy Bornholmie.
